Skip to content

Wymiana Olejów

Wymiana Oleju

Żywotność automatycznej skrzyni biegów

Jedną z podstawowych czynności eksploatacyjnych, które należy wykonywać, aby utrzymać automatyczną skrzynię biegów w dobrym stanie przez lata, jest regularna, statyczna lub dynamiczna wymiana olejów. Jeżeli szukasz fachowców świadczących taką usługę, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zapewniamy skuteczność i pełne bezpieczeństwo wszystkich czynności związanych z serwisem. Obsługujemy wszelkiego rodzaju przekładnie niezależnie od marki i modelu auta, a do tego korzystamy wyłącznie z wysokojakościowych olejów. W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu!

Regularna wymiana olejów – sposób na sprawną skrzynię przez lata

Podobnie jak w jednostce napędowej, tak płyny stosowane w przekładni służą do jej smarowania, a tym samym umożliwiają płynną pracę. Często zmieniane wydłużają jej żywotność i zmniejszają ryzyko poważnej awarii. Regularna wymiana olejów, statyczna lub dynamiczna zapewnia odpowiednie warunki pracy automatycznej skrzyni biegów. Warto pamiętać o jej wykonywaniu zgodnie z wymogami producenta, zlecając to zadanie specjalistom z naszego warsztatu.
żywotność automatycznej skrzyni biegów

Statyczna i dynamiczna wymiana olejów

Oferowana przez nas statyczna wymiana oleju jest mniej dokładna i nie zaleca się jej w przypadku wysokiego poziomu zabrudzenia płynu ATF. Pozwala bowiem tylko na jego częściowe usunięcie, ale jest za to tańsza niż metoda dynamiczna. Ona z kolei gwarantuje większą skuteczność, a więc i lepsze efekty, jednak oczywiście wiąże się z wyższym kosztem. Pamiętaj jednak, że to najlepsza, a w praktyce jedyna właściwa forma usunięcia starego i mocno zanieczyszczonego płynu smarującego. Niezależnie od tego, który sposób wymiany olejów Cię interesuje, w naszym warsztacie wykonamy go z największą precyzją i przy zastosowaniu profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu. Wszystkie prace przeprowadzamy na miejscu i w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli przyszedł czas na ich zmianę i kompleksową obsługę serwisową automatycznej skrzyni biegów w Twoim aucie, umów się na wizytę w naszym warsztacie! Gwarantujemy profesjonalne podejście do usług oraz konkurencyjne ceny.

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!