Skip to content

Chiptuning - Silniki

Chiptuning - silniki

Nasza firma oferuje profesjonalny chiptuning, którego efektem będzie przyrost mocy jednostki napędowej, zwiększenie jej osiągów w stosunku do fabrycznych parametrów. To w pełni bezpieczne dla silnika działanie polegające przeprogramowaniu sterownika. Co istotne, czipowanie samochodów obejmuje jedynie zmiany w konfiguracji elektroniki sterującej, a więc wykonuje się je bez ingerencji w mechanikę – wszystko odbywa się za pośrednictwem specjalistycznego oprogramowania. Taka forma tuningu, wykonana przez nasz zespół doświadczonych specjalistów, przynosi zaskakująco dobre efekty, które można od razu zmierzyć na hamowni obciążeniowej

Bezpieczne dla silnika i skuteczne czipowanie samochodów

Najważniejszym efektem przeprowadzonych przez nasz zespół czynności w ramach chiptuningu jest poprawa wydajności pracy jednostki napędowej. W praktyce objawia się ona m.in. poprzez zwiększanie mocy silnika przy jednoczesnym obniżeniu zużycia paliwa. Ponieważ czipowanie samochodów polega na elektronicznej zmianie parametrów poprzez odpowiednie modyfikacje sterownika, jest to proces odwracalny i jednocześnie bezpieczny dla motoru. Warunek jest jeden: wszystkie czynności muszą zostać przeprowadzone fachowo i przy użyciu specjalistycznego sprzętu, dlatego ich wykonanie najlepiej zostawić w naszych rękach – zapraszamy do kontaktu.

Efekty zwiększenia, przyrostu mocy silnika i optymalizacji innych parametrów jego działania pozwala zweryfikować nasza hamownia obciążeniowa. Na podstawie wyników uzyskanych w trakcie wykonywanych na niej testów można dokładnie sprawdzić, jakie rezultaty w zakresie podstawowych parametrów pracy jednostki napędowej przyniósł przeprowadzony chiptuning. Poza ich poprawą czipowanie samochodów pozwala także na zdjęcie różnego rodzaju blokad, które ograniczają silniki pod względem m.in. ich maksymalnej prędkości obrotowej czy szybkości, jaką może rozwijać pojazd. Możliwe jest ponadto skrócenie czasu reakcji auta na wciśnięcie pedału gazu, co przekłada się na lepsze przyspieszenie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wykonanie elektronicznego tuningu.

wymiana oleju metodą statyczną

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!