Skip to content

Chiptuning
maszyny rolnicze i samochody ciężarowe

Chiptuning maszyn rolniczych

Zwiększona moc z zachowaniem bezpieczeństwa silnika

Chiptuning to coraz popularniejsza forma modyfikacji sterownika silnika. Polega na elektronicznej zmianie oprogramowania sterowników co oznacza zwiększenie mocy silnika pojazdu, a dobrze przeprowadzony zabieg, nie wpływa negatywnie na żywotność podzespołów. Zarówno chiptuning maszyn rolniczych, jak i chiptuning samochodów ciężarowych zmniejsza zużycie paliwa oraz zwiększa możliwości maszyn podczas pracy. Taka modyfikacja wpływa pozytywnie na kierowanie pojazdem i przyspiesza reakcję silnika na naciśnięcie pedału gazu. Chiptuning komputerowy maszyn rolniczych umożliwia odblokowanie maksymalnej prędkości, a w przypadku samochodów — umożliwia też zmianę sposobu pracy automatycznej skrzyni biegów.  

Chiptuning samochodów ciężarowych

Nasz serwis to zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych osób, które nie tylko posiadają odpowiednie doświadczenie, ale regularnie przechodzą przez kolejne szkolenia. Jako specjaliści w swoim fachu oferujemy profesjonalne i kompleksowe przeprowadzenie chiptuningu wszelkich maszyn i ciężkiego sprzętu w bezpieczny sposób. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który zapewnia zaskakujące i pozytywne efekty pracy Twoich pojazdów. W naszym serwisie zapewniamy: ●   chiptuning maszyn rolniczych ●   chiptuning komputerowa maszyn rolniczych ●   chiptuning samochodów ciężarowych ●   chiptuning ciężkiego sprzętu Z naszym serwisem z łatwością wydobędziesz potencjał swoich pojazdów oraz wykorzystasz wszystkie ich możliwości. Chiptuning komputerowy maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych i wszelkiego innego ciężkiego sprzętu to nieinwazyjne rozwiązanie, które skutecznie zwiększy moc silnika pojazdu, bez konieczności wymiany elementów. Nasi serwisanci gwarantują kompetentne oraz profesjonalne doradztwo i są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami już dziś — zapewniamy stały i szybki kontakt, zarówno telefoniczny, jak i mailowy.
chiptuning samochodów ciężarowych

Wyłączanie DPF

Problemy z filtrem cząstek stałych (FAP/DPF) stanowi jedną z najczęściej występujących usterek w nowoczesnych autach osobowych, pojazdach ciężarowych, a także maszynach budowlanych. Dezaktywacja DPF polega na wprowadzeniu zmian w programie komputera głównego, co niesie ze sobą wiele korzyści — m.in. Twój samochód odzyska moc, zyskując przy tym kilkanaście KM więcej, a także zacznie mniej palić, gdyż udrożniony filtr stwarza mniejszy opór dla spalin wydychanych na zewnątrz. Jeśli w twoim aucie wzrosło spalanie, niebezpiecznie wzrasta poziom oleju, świecą się kontrolki, które mogą wskazywać na awarię silnika to znak, że jedną z dróg naprawy jest wyłączanie DPF.

Wyłączanie EGR

EGR, czyli zawory recyrkulacji spalin, w zależności od celu i oczekiwań, jakie mają kierowcy mogą być czyszczone, usuwane lub poddawane renowacji. Proces kontroli i sterowania ilością spalin zwracanych do silnika staje się niemożliwy, gdy zawór EGR zablokuje się w otwartej pozycji. W takim przypadku silnik przestaje pracować w odpowiednim rytmie, objawiając się zaświeceniem kontrolki oznaczającej problem z silnikiem, zmniejszeniem mocy silnika oraz problemem z ruszaniem. Proces wyłączania EGR wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i uwagi profesjonalistów, którzy potrafią odpowiednio obsłużyć specjalistyczne oprogramowanie.

Wyłączanie Adblue

Adblue to nic innego jak pompa dozowania wodnego roztworu mocznika, służąca do rozkładu szkodliwych tlenków azotu w spalinach. Nieprawidłowe funkcjonowanie systemu Adblue występuje w sytuacji, gdy płyn zamarza w temperaturze -11 stopni, występuje krystalizacja wskutek zamarzania lub rozmarzania płynu oraz wszelkie następstwa spowodowane tymi zjawiskami. Częste awarie powodują konieczność wyłączenia Adblue, dezaktywując cały system w sterowniku silnika, a poprawnie przeprowadzony proces przywraca komfort jazdy.

Wszystkie procesy związane z wyłączaniem DPF, dezaktywacją EGR oraz wyłączaniem Adblue powinny być przeprowadzone w profesjonalnym serwisie, zapewniającym kompetentny serwis i solidną realizację. Nasz serwis to wykwalifikowana kadra z doświadczeniem, która wykona potrzebne procesy z zachowaniem bezpieczeństwa i gwarancją jakości.

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!