Skip to content

Hamownia
Obciążeniowa
4x4

Hamownia Obciążeniowa 4x4

Jeżeli chcesz skorzystać z ogromnych możliwości, jakie daje hamownia obciążeniowa, zapraszamy do naszego warsztatu. Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym wyposażeniem obsługiwanym przez zespół doświadczonych specjalistów, dlatego możemy zapewnić wiarygodne wyniki pomiarów i fachową obsługę. U nas sprawdzisz takie parametry Twojego auta jak m.in. moc czy moment obrotowy. To cenne informacje, które przydają się w wielu sytuacjach – korzystając z usług, masz pewność ich rzetelności, a do tego możesz liczyć na atrakcyjną cenę.

Badanie auta na hamowni obciążeniowej – wiarygodne wyniki, fachowa obsługa

Niebezzasadnie przyjęło się, że hamownia obciążeniowa jest używana przede wszystkim do testów pojazdu pod kątem jego osiągów. Rzeczywiście, to jeden z głównych celów, dla którego właściciele aut z niej korzystają. Jednak jej zastosowanie jej szersze, ponieważ uzyskane w czasie badania informacje mogą służyć również do celów diagnostycznych. Wiedząc, które parametry i w jakim stopniu odbiegają od optymalnych wartości, łatwiejsze będzie odszukanie źródła ewentualnej usterki, aby następnie móc je usunąć i przywrócić działanie pojazdu do pełnej sprawności.

Każdy pomiar mocy na hamowni obciążeniowej daje u nas gwarancję, że wyniki są wiarygodne. Pracujemy wyłącznie na dokładnie skalibrowanym i nowoczesnym sprzęcie. W razie potrzeby pomagamy klientom w interpretacji wyników, oferując profesjonalne wsparcie techniczne. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na wyciągnięcie z nich konstruktywnych wniosków dotyczących stanu jednostki napędowej.

sprzęgło hydrokinetyczne i regeneracja konwerterów

Pomiar mocy i momentu obrotowego na hamowni obciążeniowej

Warto pamiętać, że niektóre symptomy wskazujące na niepoprawną pracę jednostki napędowej niekoniecznie wynikają z awarii jednego bądź wielu jej podzespołów. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego pomagamy w kompleksowej analizie uzyskanych na hamowni obciążeniowej wyników, w powiązaniu z ogólnym stanem pojazdu. Zapraszamy do naszego warsztatu każdego, kto jest zainteresowany wiarygodnym pomiarem mocy, momentu obrotowego i innych parametrów silnika!

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!