Skip to content

Klonowanie
sterowników

klonowanie sterowników

Jednym z częstych powodów nieprawidłowego działania skrzyń biegów lub silników jest awaria ich sterowników. Jako że ich naprawa jest droga i nie daje gwarancji uzyskania oczekiwanych rezultatów, najlepszy sposób na rozwiązanie takiego problemu to klonowanie (kopiowanie), którym zajmuje się nasza firma. Na czym to polega? W ramach tej czynności serwisowej nasz zespół odzyskuje wszystkie informacje z uszkodzonego urządzenia, a następnie przenosi je do innego, w pełni sprawnego. W ten sposób można bezpiecznie i stosunkowo niskim kosztem usunąć awarię związaną z błędami oprogramowania. Nasz zespół podejmuje się tego zadania w urządzeniach sterujących różnymi podzespołami, niezależnie od marki oraz modelu pojazdu.

Kiedy warto wykonać kopiowanie uszkodzonych sterowników?

Proponujemy profesjonalne i bezpieczne kopiowanie uszkodzonych sterowników. Symptomy, które mogą świadczyć o konieczności wykonania tej usługi, to m.in.: problemy z wybraniem przełożenia, brak biegu wstecznego, spadek mocy silnika, brak kontroli nad działaniem skrzyni biegów, szarpanie w momencie wyboru pozycji D lub R, brak możliwości włączenia silnika.

żywotność automatycznej skrzyni biegów

W razie wystąpienia jednej lub wielu z tych oznak zalecana jest diagnostyka w kierunku usterki elektroniki sterującej, którą w razie konieczności można szybko, niskim kosztem i zarazem skutecznie usunąć poprzez klonowanie. To znacznie tańsze niż kupno nowego urządzenia w autoryzowanym serwisie. Ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem i doświadczeniem w kopiowaniu uszkodzonych sterowników w rozmaitych autach, możemy zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo tego procesu.

Bezpieczne i skuteczne kopiowanie sterowników

Aby mieć gwarancję, ze wszystkie czynności zostały wykonane prawidłowo i umożliwiają bezawaryjną, płynną i wydajną pracę skrzyni biegów, czy silnika, po ich zakończeniu przeprowadzamy dokładne testy i sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie. Oferowane przez nasz zespół klonowanie, kopiowanie sterowników jest znacznie tańsze niż ich naprawa, czy wymiana na nowe dlatego w razie wystąpienia takie usterki elektronicznej serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!