Skip to content

Chiptuning - Automatyczne skrzynie biegów

Chiptuning - ASB

Chiptuning automatycznej skrzyni biegów

Istnieje wiele sposobów na poprawę parametrów pracy auta – jednym z nich jest chiptuning ASB, czyli obejmujący automatyczne skrzynie biegów. Dzięki niemu bez wnikania w jej fizyczną strukturę można zmodyfikować działanie zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i potrzebami użytkownika. W tym celu używa się odpowiednio dobranego oprogramowania, którym dysponuje nasza doświadczona firma. Z jego wykorzystaniem nasi specjaliści programują skrzynię biegów i przeprowadzają, jej strojenie. Skontaktuj się z nami już dziś – z przyjemnością omówimy usługę i zaprezentujemy jej zakres!

Na czym polega chiptuning ASB

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z automatycznymi przekładniami, dlatego wszystkie wykonywane przez nasz zespół czynności są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne dla skrzyń biegów. Tuning elektroniczny wykonuje się bez ingerowania w mechanikę – zajmujemy się tylko dopasowaniem parametrów pracy podzespołu do Twoich oczekiwań. Każdą czynność poprzedza dokładna diagnostyka, która pozwala na poznanie aktualnego stanu przekładni i na tej podstawie dobranie odpowiednich instrukcji dla sterownika. Korzystając z możliwości, jakie daje chiptuning ASB, optymalizujemy skrzynie i bezpiecznie poprawiamy ich osiągi. Na jakie efekty można liczyć po zakończeniu prac?

Korzyści z chiptuningu automatycznej skrzyni biegów

Skutkiem wprowadzonych zmian jest m.in. lepsze wykorzystanie momentu obrotowego generowanego przez silnik. To zasługa m.in. usunięcia przez naszych fachowców ograniczników montowanych fabrycznie przez producenta pojazdu, które obniżają jego osiągi. Poza tym wykorzystywany przez nas sprzęt jest na tyle precyzyjny, że pozwala na modyfikację wielu parametrów pracy automatycznej skrzyni biegów pod kątem indywidualnych kryteriów, jak np. progresja i czas zmiany przełożeń czy wartość obrotów, przy których następuje przejście na wyższe przełożenie lub redukcja. Zachęcamy do kontaktu każdego, kogo interesuje profesjonalny i bezpieczny chiptuning ASB, na który składa się diagnostyka i strojenie!
wymiana oleju metodą statyczną

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!