Skip to content

Naprawa i klonowanie sterowników - Skrzynia biegów

klonowanie sterowników - ASB

Jeżeli w Twoim aucie znajduje się automatyczna skrzynia biegów i zauważasz symptomy świadczące o jej awarii, przyczyną może być nieprawidłowe działanie sterownika. W takiej sytuacji możliwym wyjściem jest zdecydowanie się na naprawę – kosztowną wymianę podzespołu na fabrycznie nowy, oryginalny egzemplarz lub tańsze, będące świetną alternatywą klonowanie, czyli kopiowanie ustawień zepsutej elektroniki. Są one następnie przenoszone do innego, sprawnego urządzenia sterującego. Ponieważ wymaga to zastosowania specjalistycznego sprzętu i posiadania odpowiedniego doświadczenia, warto powierzyć to zadanie naszym fachowcom. Zapraszamy do kontaktu z ASB – u nas na wszystkie usługi serwisowe, w tym takie jak naprawa sterowników skrzyni biegów, udzielana jest gwarancja jakości połączona z atrakcyjną ceną!

wymiana oleju metodą statyczną

Kiedy należy wykonać klonowanie sterowników skrzyni biegów?

Najnowszej generacji automatyczne przekładnie są wyposażone w sterowniki zarządzające ich pracą. To swego rodzaju elektroniczny „mózg” skrzyni biegów, który odpowiada za jej obsługę, dlatego błędy w jego funkcjonowaniu mogą prowadzić do wielu awarii. Do symptomów uszkodzenia elektroniki sterującej, której naprawą (kompleksową regeneracją poprzez klonowanie) zajmujemy się w ASB, można zaliczyć m.in.: trudności ze zmianą przełożeń, zanik wstecznego, obniżenie mocy silnika, problemy z uruchomieniem pojazdu, „wypadanie” przełożeń podczas jazdy.

Naprawa sterowników skrzyni biegów

Wszystkie wymienione symptomy powodują mniejsze lub większe problemy z codzienną eksploatacją auta, a do tego przyczyniają się do skrócenia żywotności skrzyni biegów, dlatego warto je jak najprędzej usunąć. Najlepiej zrobić to, korzystając z usług naszej firmy. Szybko, bezpieczne i skutecznie wykonujemy profesjonalne klonowanie sterowników, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz korzystając z nowoczesnego sprzętu.

Realizujemy prace niezależnie od typu skrzyni biegów oraz modelu i roku produkcji samochodu. Z powodzeniem przywracamy je do pełnej sprawności, czego potwierdzeniem są wyniki precyzyjnych testów wykonywanych po zakończeniu procedury klonowania sterowników. Dzięki nim wiemy, że nasza praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Jeśli zmagasz się z taką awarią, już dziś skontaktuj się z nami i zleć jej usunięcie z gwarancją jakości na przeprowadzoną usługę serwisową!

Wszystkie wymienione symptomy powodują mniejsze lub większe problemy z codzienną eksploatacją auta, a do tego przyczyniają się do skrócenia żywotności automatycznej skrzyni biegów, dlatego warto je jak najprędzej usunąć. Najlepiej zrobić to, korzystając z usług naszej firmy. Szybko, bezpieczne i skutecznie wykonujemy profesjonalne klonowanie sterowników – ASB zawsze bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz korzysta z nowoczesnego sprzętu. Realizujemy naprawy niezależnie od typu automatycznej skrzyni biegów oraz modelu i roku produkcji samochodu. Z powodzeniem przywracamy je do pełnej sprawności, czego potwierdzeniem są wyniki precyzyjnych testów wykonywanych po zakończeniu procedury klonowania sterowników. Dzięki nim wiemy, że nasza praca przyniosła oczekiwane rezultaty.

Oddaj do klonowania uszkodzony sterownik automatycznej skrzyni biegów

Jeśli zmagasz się z taką awarią, już dziś skontaktuj się z ASB i zleć jej usunięcie z gwarancją jakości na przeprowadzoną usługę serwisową! Mamy ogromne doświadczenie w realizacji tego typu zadań, wiedząc dokładnie, jak powinna być wykonana profesjonalna regeneracja. Naprawa sterownika automatycznej skrzyni biegów poprzez operację jego klonowania to metoda skuteczna i jednocześnie relatywnie niedroga.

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!