Skip to content

Diagnostyka maszyn

Diagnostyka maszyn

Diagnostyka komputerowa pojazdów

Szybko rozwijająca się technologia i elektronika coraz częściej odpowiada za coraz to większą ilość procesów jakie zachodzą pod maską samochodów i maszyn rolniczych. Postęp technologiczny sprawia, że samochody i maszyny stają się bardziej wydajne, jednak serwisowanie i naprawa coraz częściej skomplikowana. Diagnostyka ciężkiego sprzętu, maszyn rolniczych i samochodów ciężarowych staje się niezbędna przy niemalże każdej awarii.

Diagnostyka maszyn rolniczych

Diagnostyka komputerowa to podstawowa metoda pozwalająca ocenić stan techniczny danego pojazdu, dzięki której można wykryć wszelkie usterki w pojazdach i maszynach, bez konieczności rozbierania auta na części. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu można odczytać kody błędów m.in. układu paliwowego, systemu bezpieczeństwa i sterownika silnika. Proces pozwoli na dokonanie korekty czasu wtrysku, skasowanie kodów, sprawdzenie sprawności części wykonawczych, a także zweryfikować pracę zapłony i ocenić prędkość obrotową silnika. W naszym serwisie jest dostępna:
  • diagnostyka maszyn rolniczych

  • diagnostyka komputerowa maszyn rolniczych

  • diagnostyka samochodów ciężarowych

  • diagnostyka ciężkiego sprzętu

  • diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Chiptuning diagnostyka maszyn

Nasz serwis zapewnia dokładnie przeprowadzoną diagnostykę komputerową maszyn rolniczych, diagnostykę samochodów ciężarowych oraz ciężkiego sprzętu. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie TEXA Multihub, które jest jedynym narzędziem diagnostycznym zdolnym do jednoczesnej obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i wszelkich innych maszyn. Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, solidnie realizując każde zlecenie. Zawsze dotrzymujemy terminów realizacji poszczególnych zleceń diagnostyki samochodowej i gwarantujemy stały kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy będąc w gotowości, aby odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.
diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!