Skip to content
Chiptuning

Brakuje Ci mocy?

Zajmujemy się nie tylko naprawą i bieżącym serwisem. Potrafimy też w pełni wykorzystać możliwości Twojego auta. Oferujemy chiptuning skrzyni biegów i silnika. To nieinwazyjne rozwiązanie, które skutecznie podniesie osiągi bez konieczności wymiany wielu części i odstawiania auta na tygodnie przeróbek, regulacji i dopasowywania.

Zwiększenie mocy silnika

Chiptuning silnika to zmiana oprogramowania elektroniki sterującej jego poszczególnymi komponentami. Pozwala to na zwiększenie mocy i momentu obrotowego na fabrycznych częściach wedle Twoich wymagań, a jednocześnie zmniejszenie zużycia paliwa przy spokojnej jeździe. Najważniejsze jest odpowiedzialne podnoszenie mocy – w przeciwieństwie do niektórych spryciarzy nie robimy tego do oporu. Zostawiając margines bezpieczeństwa, nie obniżamy żywotności silnika i unikamy ryzyka awarii.

Bezpieczny chiptuning

Dla odmiany chiptuning automatycznej skrzyni biegów nie wpływa na moc, ale ma kluczowe znaczenie na jej efektywne przenoszenie. Zdjęcie ograniczników momentu obrotowego to zabieg, który z pewnością sprawdzi się przy mocniejszych autach, ale można zdziałać dużo więcej. Możemy dowolnie (no, w granicach rozsądku i możliwości technicznych) dostosować czas i obroty zmiany biegów, odcinkę, ustawienia ręcznego przełączania i wiele innych parametrów. Co ważne, chiptuning skrzyni biegów pozwala zestroić ją ze zmodyfikowanym silnikiem, aby całość współpracowała tak, jak trzeba. Liczą się nie tylko liczby!
żywotność automatycznej skrzyni biegów

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!