Skip to content

Statyczna wymiana oleju

Metoda statyczna

Wymiana oleju metodą statyczną

Nasza wyjątkowa oferta usługowa została opracowana z troską o każdy detal, a w jej zakresie znajduje się m.in. statyczna wymiana oleju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że automatyczne skrzynie biegów cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony kierowców zarówno bardzo doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z motoryzacją. Już na samym wstępnie chcielibyśmy zaznaczyć, że pytanie dotyczące tego, czy należy wymieniać olej w ASB – co do zasady jest sformułowane błędnie. Odpowiedź powinna dotyczyć tego, kiedy lub jak często powinno się to robić. Wszystko uzależnione jest oczywiście od typu samej przekładni oraz od intensywności jej eksploatacji. Jednakże przyjmuje się, że cały proces należy powtarzać po przejechaniu około 60 000–100 000 km.

Ewentualne zbagatelizowanie koniecznych do wykonania czynności ma prawo skończyć się niezwykle kosztownymi konsekwencjami i unieruchomieniem pojazdu na długi czas. Warsztat ASB-Kolbuszowa to miejsce, w którym wszyscy klienci mogą liczyć nie tylko na sprawną realizację zlecenia, ale także atrakcyjne ceny oraz przyjazną atmosferę współpracy. W przypadku wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów metoda statyczna oraz dynamiczna nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Wymiana oleju przy wykorzystaniu metody statycznej – największe zalety

Z technicznego punktu widzenia statyczna wymiana oleju polega na odkręceniu korka spustowego, spuszczeniu starego oleju oraz uzupełnieniu skrzyni biegów nowym płynem. Technika ta ma wiele istotnych zalet. Po pierwsze jest to najszybszy z dostępnych obecnie sposobów na to, aby należycie zadbać o stan przekładni. Po drugie, cała procedura nie jest skomplikowana, choć nie należy zapominać, że jej realizacją powinni zająć się jedynie doświadczeni specjaliści.

Po trzecie natomiast – metoda statyczna jest zdecydowanie najprzystępniejsza cenowo, co dla wielu właścicieli aut ma przeważnie bardzo duże znaczenie. Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów nie kryje przed nami żadnych tajemnic! Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty!

wymiana oleju metodą statyczną

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!