Skip to content

Programatory

Programatory

W ramach świadczonych przez nasz zespół usług korzystamy wyłącznie z profesjonalnego wyposażenia – dotyczy to również programatorów używanych m.in. do tuningu elektronicznego. Posługujemy się tylko oryginalnym sprzętem, który gwarantuje precyzję pracy i pozwala na kompleksową obsługę sterowników silnika i skrzyni biegów zamontowanych w pojeździe. To m.in. sprzęt AutoTuner, CMD Flash, KTAG, KESS czy FLEX-MAGICMOTORSPOR. Sprawdź już teraz, czego dokładnie używamy i skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty w naszym profesjonalnym serwisie samochodowym!

Profesjonalne i oryginalne programatory

Stosowane przez nasz zespół oryginalne programatory służą do wprowadzania zmian w oprogramowaniu sterującym poszczególnymi układami samochodu. Dzięki nim możliwa jest bezinwazyjna zmiana parametrów działania silnika czy skrzyni biegów, np. poprzez zwiększenie mocy jednostki napędowej, modyfikację maksymalnego przenoszonego momentu obrotowego czy usunięcie fabrycznie nałożonych ograniczeń. W ten sposób da się bezpiecznie i skutecznie poprawić osiągi pojazdu.

żywotność automatycznej skrzyni biegów

Wśród wykorzystywanych w warsztacie oryginalnych programatorów znajdują się m.in.:

  • AutoTuner – wszechstronne narzędzie podłączane za pośrednictwem gniazda OBD służące do odczytywania danych z większości sterowników,
  • CMD Flash – wysoce precyzyjny programator przeznaczony do obsługi nowoczesnych sterowników montowanych w pojazdach zarówno osobowych, jak i ciężarowych, w tym autobusach i ciągnikach,
  • FLEX – MAGICMOTORSPORT – jedno z najszybciej działających i najprostszych w obsłudze narzędzi do chiptuningu,
  • KTAG – uważane za jedno z najnowocześniejszych urządzeń do programowania i odczytywania danych ze sterowników samochodów marek europejskich i azjatyckich,
  • KESS – oryginalny sprzęt przeznaczony zarówno do silnika, jak i skrzyni biegów w autach osobowych, ciężarówkach, autobusach czy łodziach motorowych.

Dzięki profesjonalnym i różnorodnym narzędziom możemy świadczyć fachowe, skuteczne usługi obejmujące diagnostykę i optymalizację oprogramowania sterującego pojazdem. Pozwala nam na to także doświadczony zespół fachowców, którzy posiadają szerokie umiejętności w obsłudze programatorów. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce poprawić osiągi swojego auta!

Napisz do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Interesuje Cię regeneracja automatycznej skrzyni biegów lub chiptuning? Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje naprawa konwertera lub mechatroniki? Nie wiesz, co sprawia problem w Twoim aucie? Napisz do nas, a my przygotujemy konkretną odpowiedź na Twoje pytania!

+48 663 798 297

lub zadzwoń do nas!