Skip to content

Kim jesteśmy?

O nas

Czy można przekuć pasję w biznes? Sądzimy, że tak!

Od 2015 roku profesjonalna naprawa automatyczny skrzyń biegów jest naszym głównym zajęciem. W tym czasie udało nam się zbudować solidną markę i zdobyć zaufanie klientów. Co za tym stoi?

Tylko najlepsze narzędzia. Używamy dedykowanych maszyn, a nawet najprostsze klucze w naszym warsztacie pochodzą od renomowanych producentów – dbałość o detale to podstawa. Byłoby to jednak niczym bez wykwalifikowanego zespołu mechaników. Łącząc profesjonalne narzędzia z doświadczeniem, wiedzą i miłością do motoryzacji zapewniamy serwis automatycznych skrzyń biegów bez kompromisów jakościowych. Zapewne znajdziesz tańsze warsztaty, ale gwarantujemy, że nie lepsze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby, styl jazdy i wymagania. Najczęściej działamy kompleksowo – w końcu regeneracja konwertera czy naprawa mechatroniki to niemałe operacje wymagające demontażu skrzyni, szkoda więc robić to znowu po pół roku. Polegamy jedynie na sprawdzonych częściach zamiennych i nigdy nie kombinujemy, żeby oszczędzić kilka złotych. Bezpieczeństwo i niezawodność są dla nas najważniejsze.

Dotrzymujemy terminów realizacji poszczególnych napraw. W przypadku problemów z ich przeprowadzeniem niezwłocznie informujemy klientów o zaistniałej sytuacji. Wybierając doświadczony zespół ASB-Kolbuszowa, nie musisz obawiać się ukrytych, sporych kosztów dodatkowych po zakończeniu serwisu Twojego samochodu. W razie konieczności np. zakupu innych części działania podejmujemy dopiero po uzyskaniu akceptacji właściciela powierzonego nam pojazdu.

Dzięki temu nawet tak poważne czynności, jak wspomniana naprawa mechatroniki DSG czy regeneracje konwerterów zrealizowane w ASB-Kolbuszowa, finalnie nie zaskoczą Cię pod względem finansowym. Przedstawimy kosztorys prac i nabytych lub poddanych renowacji podzespołów. Serwisujemy w ASB skrzynie automatyczne, ale i manualne. Doświadczony zespół jest w stanie zająć się każdym typem przekładni. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące każdej ze świadczonych usług, w tym napraw mechatroniki DSG i regeneracji konwerterów. Zapraszamy do współpracy!

Nasz warsztat znajduje się w Kolbuszowej, ale świadczymy usługi dla klientów z całego kraju. Zajmujemy się także chiptuningiem silników i skrzyń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania – wiemy, że regeneracja ASB potrafi spędzić sen z powiek, dlatego służymy radą i serwisem dopasowanym do oczekiwań klienta. Napisz do nas lub zadzwoń, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu!